Wyświetlanie 505–512 z 512 wynikówPosortowane według najnowszych
poliester
Worek na obuwie premium Minnie Green BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Materiał | poliester |
| Waga | 0.2 |
| Rozmiar | 46×37 |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Palm BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Materiał | poliester |
| Waga | 0.2 |
| Rozmiar | 46×37 |
| Marka | BEUNIQ |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Studio Pets Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 36 × 38 cm |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38×34 |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Lama Paso
| Pojemność | 15 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 950 g |
| Rozmiar | 36x28x15 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Dancers Paso
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Rozmiar | 23x10x6 cm |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Waga | 0.180 kg |
| Wymiar | 23x10x5 cm |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Dancers Paso
| Waga | 690 kg |
|---|---|
| Pojemność | 18 L |
| Materiał | poliester |
| Waga | 690 g |
| Rozmiar | 39x29x16 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Panda Paso
| Waga | 0.300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.5 × 12 × 19.5 cm |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19 |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Minnie Paso
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Rozmiar | 23x10x5cm |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Waga | 0.180 kg |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |











