Marka BEUNIQ powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie branżowe firmy Paso Polska. Jej misją jest bycie marką uwielbianą za oferowanie i dostarczania plecaków, toreb i innych akcesoriów, które towarzyszą młodzieży we wszystkich momentach ich życia. Chcemy podkreślać wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia - przejścia z dzieciństwa w dorosłość.

Poprzez ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, kolorów, jakości, pięknych wzorów i materiałów pragniemy, aby każdy znalazł coś dla siebie. Chcemy tworzyć projekty nowatorskie, unikalne, ale również funkcjonalne i estetyczne, tak aby produkty były kolorowym, modnym dodatkiem. 

Dążymy do celu, aby marka BEUNIQ stała się najbardziej rozpoznawalną wśród młodzieży i ich rodziców marką plecaków, toreb i innych akcesoriów do pakowania.  

BEUNIQ z łatwością dopasujesz do Twojego stylu życia!

Inspiracją dla naszych projektantów jest życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii
i niezapomnianych przeżyć. 
Dzięki różnorodności designów produktów, każdy może odnaleźć u nas coś dla siebie - mamy kolekcje zarówno dla minimalistów jak i osób, które podążają za trendami. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty BEUNIQ wyróżniały się zarówno wysoką jakością i kreatywnymi projektami. Chcemy, abyś ich użytkownicy poczuli się wyjątkowo nosząc nasze plecaki i inne akcesoria. 

Lubimy pracować z ciekawymi, fajnymi ludźmi i dlatego do współpracy zaprosiliśmy idolkę młodzieży Wiktorię Gąsiewską, która zaprojektowała dla nas dwie kolekcje BEUNIQ „Kolibry” oraz „Palm Tree”. Wiktoria ma słabość do kolibrów i uwielbia styl skandynawski, stąd kolorystyka kolekcji jest stonowana
i minimalistyczna.
 Wierzymy, że jej autorskie kolekcje przypadną do gustu młodym odbiorcom, a ich niebanalne wzornictwo pozwoli wyróżnić się z tłumu.  

Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek zmierzasz – bądź sobą!