Wyświetlanie 469–486 z 512 wynikówPosortowane według najnowszych
poliester
Torba sportowa Kraina Lodu Paso
| EAN | 5903162133034 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny Kraina Lodu Paso
| EAN | 5903162133058 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 190 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Kraina lodu Paso
| EAN | 5903162133003 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x28x15 |
| Waga | : 480 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Kraina Lodu Paso
| EAN | 5903162133041 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | 1000 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak Paso
109.99 zł
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16.5 × 29 × 43 cm |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Materiał | poliester |
| Marka | PASO |
| Waga | 400 g |
| Wymiar | 43x29x16,5 |
| EAN | 5903162131344 |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak Paso
109.99 zł
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16.5 × 29 × 43 cm |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Rozmiar | 43x29x16,5 |
| Waga | 400 g |
| EAN | 5903162131337 |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak Paso
109.99 zł
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16.5 × 29 × 43 cm |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| EAN | 5903162131351 |
| Wymiar | 43x29x16,5 |
| Waga | 400 g |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak Paso
109.99 zł
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16.5 × 29 × 43 cm |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny premium Panda Paso
| Waga | 0.65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 27 × 38 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Wymiar | 38x27x15 |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Materiał | poliester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak Stitch Paso
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| EAN | 5903162123912 |
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 190 g |
| Grupa wiekowa | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak Stitch Paso
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| EAN | 5903162124308 |
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 190 g |
| Grupa wiekowa | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Zestaw 5-elementowy Baletnica BeUniq plecak
239.99 zł
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Marka | BEUNIQ |
| Kolekcje | PASO |
| EAN | 5903162124100 |
| Materiał | poliester, Tritan |
| Rodzaj | Zestaw |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Active Paso
135.99 zł
| Kolekcje | PASO |
|---|---|
| Pojemność | 35 L |
| Rozmiar | 50x33x23 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162113838 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba na ramię Casual BeUniq
47.99 zł
| Kolekcje | BeUniq |
|---|---|
| Pojemność | 30 ml |
| Rozmiar | 48x42x18 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162117379 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia Minnie Paso
| Waga | 0150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 × 13 × 35 cm |
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162117065 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Minnie Paso
| Waga | 0250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 × 13 × 35 cm |
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162116662 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | PASO |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Minnie Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Rozmiar | 37×33 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162116648 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Minnie Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Rozmiar | 37×33 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162117102 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |











