Wyświetlanie 451–468 z 512 wynikówPosortowane według najnowszych
poliester
Piórnik Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133140 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik tuba Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133164 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x8x8 |
| Waga | 80 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162140070 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 18,5x12x7 |
| Waga | 75 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133096 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133126 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133133 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 190 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133089 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x28x15 |
| Waga | : 480 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Flowers Myszka Minnie kwiatki Paso
| EAN | 5903162133119 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | 1000 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162137155 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 155 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133294 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik saszetka granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133324 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 20x10x4 |
| Waga | 50 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133287 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa granatowa Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133317 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133270 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133300 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | 1000 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia Kraina Lodu Paso
| EAN | 5903162137179 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 155 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Kraina Lodu Paso
| EAN | 5903162133027 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik saszetka Kraina Lodu Paso
| EAN | 5903162133065 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Frozen |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 20x10x4 |
| Waga | 50 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |











