Wyświetlanie wszystkich wyników: 5Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Dla kogo
520 g
Plecak młodzieżowy Bang BeUniq
102.99 zł
| EAN | 5903162142258 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x30x18 |
| Waga | 520 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Myszka Miki i przyjaciele BeUniq
| EAN | 5903162138350 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x30x18 |
| Waga | 520 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Make Yourself SmileyWorld BeUniq
| EAN | 5903162139302 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x30x18 |
| Waga | 520 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Szachownica chessboard BeUniq
| EAN | 5903162138282 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x30x18 |
| Waga | 520 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Blue Tie Dye BeUniq
| EAN | 5903162137483 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x30x18 |
| Waga | 520 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |



