Wyświetlanie wszystkich wyników: 3Posortowane według najnowszych
: 480 g
Plecak szkolny Smiley – No rulles Paso
97.99 zł| EAN | 5903162144597 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x28x15 |
| Waga | : 480 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny See the good SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136448 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x28x15 |
| Waga | : 480 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Express Yourself SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136387 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x28x15 |
| Waga | : 480 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |

