Wyświetlanie wszystkich wyników: 6Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Kolekcje
Dla kogo
40 g
Piórnik pluszowy tuba Stitch Paso
26.99 zł
| EAN | 5903162142678 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23×8 |
| Waga | 40 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik pluszowy tuba Cloud Paso
26.99 zł
| EAN | 5903162142784 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23×8 |
| Waga | 40 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik pluszowy tuba Rabbit Paso
26.99 zł
| EAN | 5903162142722 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23×8 |
| Waga | 40 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik pluszowy tuba Capibara Paso
27.99 zł
| EAN | 5903162146980 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23×8 |
| Waga | 40 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik pluszowy tuba Flamingo Paso
27.99 zł
| EAN | 5903162146935 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23×8 |
| Waga | 40 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik pluszowy tuba Black Cat Paso
27.99 zł
| EAN | 5903162147055 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23×8 |
| Waga | 40 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |




