Wyświetlanie wszystkich wyników: 3Posortowane według najnowszych
340 g
Torba sportowa Smiley – No rulles Paso
53.99 zł
| EAN | 5903162144603 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Smiley – Great Things Paso
53.99 zł
| EAN | 5903162144566 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Pluszowy pamiętnik Stitch Paso
31.99 zł
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| EAN | 5903162123943 |
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | papier, plusz |
| Rozmiar | A5 |
| Waga | 340 g |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |


