Wyświetlanie wszystkich wyników: 9Posortowane według najnowszych
320 g
Duży plecak przedszkolny Pixel Mask Paso
61.99 zł
| EAN | 5903162146898 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak przedszkolny Hey Paso
61.99 zł
| EAN | 5903162146881 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak przedszkolny Stitch – Little Dreamer Paso
61.99 zł
| EAN | 5903162146874 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak przedszkolny konie Lovely horses Paso
| EAN | 5903162134994 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak przedszkolny Striped cat Kotek Paso
| EAN | 5903162134413 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak przedszkolny Sky blue Stitch Paso
| EAN | 5903162133720 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135694 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak przedszkolny Minnie Paso
| Pojemność | 12 L |
|---|---|
| Materiał | gleaming material |
| Waga | 320 g |
| Rozmiar | 32x26x14 cm |
| Dla kogo | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak mały Minnie Paso
| Waga | 0320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 26 × 33 cm |
| Pojemność | 12 L |
| Materiał | gleaming material |
| Waga | 320 g |
| Wymiar | 33x26x14cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |



