Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Posortowane według najnowszych
gleaming material
Plecak przedszkolny Minnie Paso
| Pojemność | 12 L |
|---|---|
| Materiał | gleaming material |
| Waga | 320 g |
| Rozmiar | 32x26x14 cm |
| Dla kogo | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak mały Minnie Paso
| Waga | 0320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 26 × 33 cm |
| Pojemność | 12 L |
| Materiał | gleaming material |
| Waga | 320 g |
| Wymiar | 33x26x14cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |

