Wyświetlanie wszystkich wyników: 4Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Kolekcje
Dla kogo
275 g
Pamiętnik z kłódką Stitch BeUniq
20.99 zł
| EAN | 5903162142708 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | papier |
| Rozmiar | A5 |
| Waga | 275 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Pamiętnik z kłódką Flower BeUniq
20.99 zł
| EAN | 5903162142821 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | papier |
| Rozmiar | A5 |
| Waga | 275 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Pamiętnik z kłódką Hey Paso
20.99 zł
| EAN | 5903162147086 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | papier |
| Rozmiar | A5 |
| Waga | 275 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Pamiętnik z kłódką Flamingo Paso
20.99 zł
| EAN | 5903162146973 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | papier |
| Rozmiar | A5 |
| Waga | 275 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |




