Wyświetlanie 19–21 z 21 wynikówPosortowane według najnowszych
200 g
Worek na obuwie premium Minnie Paso
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Waga | 200 g |
| Rozmiar | 45×34 / kieszeń 37×31 |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Minnie BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Waga | 200 g |
| Rozmiar | 47×37 / kieszeń 37×31 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Minnie Paso
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Waga | 200 g |
| Rozmiar | 47×37 cm kieszeń 37×31 cm |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |






