Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Kolekcje
Dla kogo
200 g
Plecak mały przedszkolny 3D Dino Paso
41.99 zł
| EAN | 5903162143828 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak mały przedszkolny 3D Football Club Paso
41.99 zł
| EAN | 5903162143897 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak mały przedszkolny 3D Spiderman Paso
41.99 zł
| EAN | 5903162146324 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Szachownica chessboard BeUniq
| EAN | 5903162138312 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 46×37 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny 3D Game on! Pad Paso
| EAN | 5903162134871 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny 3D Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135687 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny 3D Danger dinozaur Paso
| EAN | 5903162134666 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |




