Wyświetlanie wszystkich wyników: 5Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Kolekcje
Dla kogo
130 g
Piórnik Smiley – No rulles Paso
39.99 zł
| EAN | 5903162144641 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Smiley – Great Things Paso
39.99 zł
| EAN | 5903162144580 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na paso Szachownica chessboard BeUniq
| EAN | 5903162138336 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 24x13x9 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Express Yourself SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136424 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Feel happy SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136318 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |



