Wyświetlanie wszystkich wyników: 4Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Kolekcje
Dla kogo
100 g
Piórnik organizer BeUniq
29.99 zł| EAN | 5903162142654 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 20×9,5×10 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie See the good SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136455 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Express Yourself SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136394 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Feel happy SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136288 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |



