Aktualności

Trendy 2018

Kwiaty, kropki, gwiazdki w pięknych, ciekawych i przyciągających uwagę kolorach, do tego azteckie motywy, zygzaki, paski czy wreszcie uniwersalne szarości to najnowsze trendy dla nastolatek.

Dzisiaj coraz częściej nosimy plecaki w codziennych naszych stylizacjach, na spacer, do szkoły, na wycieczkę, więc musi być oryginalnie i wygodnie. Koniecznie z funkcjonalnymi modelami z wieloma udogodnieniami – duża ilość przegródek, kieszenie na komórkę czy z wyjściem na słuchawki. Do tego wysoka jakość wykonania i świetne materiały.

Dla młodszych dziewczynek najnowsze trendy to kolorowe produkty z wizerunkami ich ulubionych postaci z bajek czy ukochanego zwierzątka. Oczywiście dużo zamków i kieszonek, w których można ukryć swoje skarby.

Motywy chłopięce to przede wszystkim efektowne wzory ale już w bardziej stonowanych barwach: szarości, odcienie zieleni, granatu. Nowością są także przeróżne figury, plamki, niezbyt regularne desenie i uwielbiany motyw skate, nie tylko dla fanów jazdy na desce, ale też dla pozostałych aktywnych i wysportowanych chłopców.

Dodaj komentarz