Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Posortowane według najnowszych
41x28x18
Plecak szkolny Smiley – Great Things Paso
128.99 zł
| EAN | 5903162144559 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Stitch – EXP. 626 Paso
128.99 zł
| EAN | 5903162145662 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Stitch – Little Dreamer Paso
128.99 zł
| EAN | 5903162143408 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Stitch |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Feel happy SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136271 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Magic Unicorn Jednorożec Paso
| EAN | 5903162136097 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Little dog Piesek Jamnik Paso
| EAN | 5903162135083 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133270 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |




