Wyświetlanie wszystkich wyników: 3Posortowane według najnowszych
22x11x8
Saszetka na pas Nasa Camo Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162146133 |
|---|---|
| Kolekcje | NASA |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x11x8 |
| Waga | 105 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Smiley – No rulles Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162144627 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x11x8 |
| Waga | 105 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Spiderman Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162146362 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x11x8 |
| Waga | 105 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |



