Wyświetlanie wszystkich wyników: 4Posortowane według najnowszych
500 ml
Bidon Hey Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162146560 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Waga | 70 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Pojemność | 500 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Black Cat Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162146546 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Waga | 70 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Pojemność | 500 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Cute Corgi Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162146584 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Waga | 70 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Pojemność | 500 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Horses Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162146706 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Waga | 70 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Pojemność | 500 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |

