Wyświetlanie wszystkich wyników: 5Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Dla kogo
15 L
Śniadaniówka czarna BeUniq
30.99 zł
| EAN | 5903162142845 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | polipropylen, silikon, thermoplastic rubber |
| Rozmiar | 21,5×16,5×6,5 |
| Waga | 210 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Pojemność | 15 L |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Cars Paso
| Waga | 0.350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 25 × 40 cm |
| Kolekcje | Disney: Cars |
| Pojemność | 15 L |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162116433 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Avengers Paso
| Waga | 0.350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 25 × 40 cm |
| Kolekcje | Marvel: Avengers |
| Pojemność | 15 L |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162116389 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Avengers Paso
| Waga | 0.350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 25 × 40 cm |
| Kolekcje | Marvel: Avengers |
| Pojemność | 15 L |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Materiał | poliester |
| EAN | 5903162116334 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Avengers Paso
| Waga | 0.350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 25 × 40 cm |
| Pojemność | 15 L |
| Materiał | poliester |
| Waga | 340 g |
| Rozmiar | 40x25x16 cm |
| Rodzaj | Torba |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |




