Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Posortowane według najnowszych
1 L
Saszetka na pas Minnie Paso
| Waga | 0100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 18 × 15 cm |
| Pojemność | 1 L |
| Materiał | poliester |
| Waga | 100 g |
| Rozmiar | 18x15x6 cm |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torebka na ramię Bambi Paso
| Waga | 0095 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 19 × 16 cm |
| Pojemność | 1 L |
| Materiał | satyna |
| Waga | 90 g |
| Rozmiar | 18x16x6 cm |
| Rodzaj | Torebka |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |


