Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
Kolekcje
Dla kogo
polipropylen
Śniadaniówka czarna BeUniq
30.99 zł
| EAN | 5903162142845 |
|---|---|
| Kolekcje | BeUniq |
| Marka | BEUNIQ |
| Materiał | polipropylen, silikon, thermoplastic rubber |
| Rozmiar | 21,5×16,5×6,5 |
| Waga | 210 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Pojemność | 15 L |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka See the good SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136554 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 17×10,5×5,5 |
| Waga | 120 g |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon See the good SmileyWorld Paso
| EAN | 5903162136547 |
|---|---|
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon czarny Paso
| EAN | 5903162137308 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Pudełko śniadaniowe Paso
24.99 zł
| Waga | 0.205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7.5 × 15.5 × 22.5 cm |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Paso
19.99 zł
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 590316120324 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 16x12x6,5 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 650 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Zestaw śniadaniówka i bidon Paso
56.99 zł
| Marka | PASO |
|---|---|
| Rodzaj | Zestaw |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość produktu | 12.5 |
| Szerokość produktu | 16.5 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Materiał | polipropylen, Tritan |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |




