Wyświetlanie 73–90 z 512 wynikówPosortowane według najnowszych
poliester
Worek na obuwie Acrobat Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162143491 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 60 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Acrobat Paso
97.99 zł
| EAN | 5903162143484 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x28x15 |
| Waga | : 480 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia Hey Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162144900 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 155 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Hey Paso
47.99 zł
| EAN | 5903162144894 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Hey Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162143644 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 60 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na telefon Hey Paso
41.99 zł
| EAN | 5903162143163 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 18×10,5×3,5 |
| Waga | 85 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Hey Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162143637 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x11x8 |
| Waga | 105 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik składany organizer Hey Paso
51.99 zł
| EAN | 5903162143620 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23x11x2,5 |
| Waga | 165 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik organizer Hey Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162146843 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 20×9,5×10 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Portfel Hey Paso
20.99 zł
| EAN | 5903162143613 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 12×8,5×1 |
| Waga | 45 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Hey Paso
53.99 zł
| EAN | 5903162143606 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak przedszkolny Hey Paso
61.99 zł
| EAN | 5903162146881 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia Rainbow Paso
30.99 zł
| EAN | 5903162145150 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 155 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Rainbow Paso
39.99 zł
| EAN | 5903162146195 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Rainbow Paso
17.99 zł
| EAN | 5903162146188 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 60 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Rainbow Paso
53.99 zł
| EAN | 5903162146171 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Rainbow Paso
97.99 zł
| EAN | 5903162146164 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x29x16 |
| Waga | : 500 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na telefon Bubu Paso
41.99 zł
| EAN | 5903162143187 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 18×10,5×3,5 |
| Waga | 85 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |











