Wyświetlanie wszystkich wyników: 3Posortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
PASOPASO 3
Kolekcje
BeUniqBeUniq 341
Disney: CarsDisney: Cars 7
Disney: FrozenDisney: Frozen 32
Disney: Myszka MinnieDisney: Myszka Minnie 168
Disney: StitchDisney: Stitch 143
L.O.L. Surprise!L.O.L. Surprise! 4
MarvelMarvel 51
Marvel: AvengersMarvel: Avengers 104
Marvel: Spider-ManMarvel: Spider-Man 102
NASANASA 54
PASOPASO 675
Studio PetsStudio Pets 13
Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska 6- Disney: Donald Duck 1
Disney: WishDisney: Wish 1
- Marvel: Deadpool 1
Marvel: SpideyMarvel: Spidey 8- plusz 1
SmileyWorldSmileyWorld 102
Dla kogo
Disney: Bambi
Worek na obuwie Bambi Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Pojemność | |
| Materiał | poliester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Marka | PASO |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torebka na ramię Bambi Paso
| Waga | 0095 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 19 × 16 cm |
| Pojemność | 1 L |
| Materiał | satyna |
| Waga | 90 g |
| Rozmiar | 18x16x6 cm |
| Rodzaj | Torebka |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Bambi Paso
| Waga | 0.450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 29 × 39 cm |
| Pojemność | 23 L |
| Materiał | satyna |
| Waga | 540 g |
| Rozmiar | 41x29x19 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
















