Aktualności

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” – „The best in Poland” dla Paso Polska

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała Certyfikat „Najlepsze w Polsce” – „The best in Poland” za produkty TORNISTRY I PLECAKI SZKOLNE.

Konsumencki Konkurs Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The best in Poland” to jeden z najstarszych konkursów promujących firmy, instytucje i ich produkty. Konkurs organizowany jest od 1992 roku, a jego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego. Patronat nad konkursem sprawują: „Nasz Głos Poznański”, Radio POZNAŃ, TVP Poznań oraz Europejski Magazyn Internetowy – EUROPARTNER.

Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych zdaniem konsumentów produktów i usług na rynku polskim. Przyznanie firmie Paso Polska CERTYFIKATU upoważnia do wykorzystanie zastrzeżonego godła „Najlepsze w Polsce” – „The best in Poland” do promocji i reklamy nagrodzonego produktu.

Uroczyste wręczenie Certyfikatu, z udziałem zaproszonych władz i osobistości ze świata gospodarki nauki i kultury oraz mediów odbyło się w dniu 29 listopada 2018 r.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej organizatora www.najlepsze-w-polsce.pl