Wyświetlanie 19–25 z 25 wynikówPosortowane według najnowszych
: 550 g
Plecak szkolny granatowy Myszka Minnie Paso
| EAN | 5903162133270 |
|---|---|
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Space adventure NASA astronauta Paso
| EAN | 5903162135755 |
|---|---|
| Kolekcje | NASA |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny New level Pad Paso
| EAN | 5903162135298 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Danger dinozaur Paso
| EAN | 5903162134604 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Championship cup piłka Paso
| EAN | 5903162135786 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Iron Man Marvel Paso
| EAN | 5903162132938 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel, Marvel: Avengers |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 41x28x18 |
| Waga | : 550 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Paso
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Waga | : 550 g |
| Rodzaj | Plecak |
| Rozmiar | 16″ 41x29x18 |
| Marka | PASO |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |









