Wyświetlanie 19–21 z 21 wynikówPosortowane według najnowszych
50 g
Worek na obuwie Marvel Paso
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Kolekcje | Marvel |
| Marka | PASO |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Lol Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Materiał | poliester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Marka | PASO |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
PIÓRNIK TUBA PASO UNICORN PINK
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 21×7 cm |
| Marka | PASO |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |








