Wyświetlanie 37–40 z 40 wynikówPosortowane według najnowszych
260 g
Piórnik z wyposażeniem Power comes Spider-Man Paso
| EAN | 5903162136677 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Iron Man Marvel Paso
| EAN | 5903162132952 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel, Marvel: Avengers |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Power Avengers Paso
| EAN | 5903162132877 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Avengers |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Avengers Paso
| Waga | 0250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 × 13 × 35 cm |
| Materiał | poliester |
| Waga | 260 g |
| Rozmiar | 19,5x12x5,5 |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |








