Wyświetlanie 1837–1854 z 1916 wynikówPosortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
BEUNIQBEUNIQ 507
PASOPASO 1238
Kolekcje
BeUniqBeUniq 330
Disney: BambiDisney: Bambi 3
Disney: CarsDisney: Cars 7
Disney: FrozenDisney: Frozen 32
Disney: Myszka MinnieDisney: Myszka Minnie 168
Disney: StitchDisney: Stitch 135
L.O.L. Surprise!L.O.L. Surprise! 4
MarvelMarvel 51
Marvel: AvengersMarvel: Avengers 104
Marvel: Spider-ManMarvel: Spider-Man 103
NASANASA 54
PASOPASO 666
Studio PetsStudio Pets 13
Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska 6- Disney: Donald Duck 1
Disney: WishDisney: Wish 1
- Marvel: Deadpool 1
Marvel: SpideyMarvel: Spidey 8- plusz 1
SmileyWorldSmileyWorld 102
Dla kogo
- Dla chłopców 577
- Dla dziewczynek 851
Sklep
Plecak szkolny Bambi Paso
| Waga | 0.450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 29 × 39 cm |
| Pojemność | 23 L |
| Materiał | satyna |
| Waga | 540 g |
| Rozmiar | 41x29x19 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak przedszkolny Minnie Paso
| Pojemność | 12 L |
|---|---|
| Materiał | gleaming material |
| Waga | 320 g |
| Rozmiar | 32x26x14 cm |
| Dla kogo | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Minnie Paso
| Pojemność | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wymiary | 19,5x13x3,5 cm |
| Waga | 0,260 kg |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Minnie Paso
| Pojemność | |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | : 350 g |
| Rozmiar | 19 |
| Dla kogo | |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały Plecak Minnie
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Pojemność | 6 L |
| Materiał | polyester |
| Waga | 180 g |
| Rozmiar | 28x22x10 cm |
| Dla kogo | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Minnie Paso
| Waga | 690 kg |
|---|---|
| Pojemność | 18 L |
| Materiał | polyester |
| Waga | 690 g |
| Rozmiar | 39x29x16 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Minnie Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Minnie Paso
| Pojemność | |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | : 350 g |
| Rozmiar | 19 |
| Dla kogo | |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Minnie Paso
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 140 g |
| Rozmiar | 23x10x6 cm |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Frozen Paso
| Pojemność | 19 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | : 500 g |
| Rozmiar | 41x31x15 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Frozen Paso
| Pojemność | 15 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 950 g |
| Rozmiar | 36x28x15 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Gaming Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Football Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Avengers Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia Avengers Paso
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Pojemność | |
| Materiał | polyester |
| Waga | 150 g |
| Rozmiar | 19 |
| Dla kogo | |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Avengers Paso
| Waga | 0250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 × 13 × 35 cm |
| Materiał | poliester |
| Waga | 260 g |
| Rozmiar | 19,5x12x5,5 |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Avengers Paso
| Waga | 0.350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 25 × 40 cm |
| Pojemność | 15 L |
| Materiał | poliester |
| Waga | 340 g |
| Rozmiar | 40x25x16 cm |
| Rodzaj | Torba |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Avengers Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tutaj możesz przeglądać produkty w sklepie.


















