Wyświetlanie 55–57 z 57 wynikówPosortowane według najnowszych
36x28x15
Tornister szkolny Spidey Paso
111.99 zł
| EAN | 5903162125206 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Spidey |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | : 1000g |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Spider-Man Paso
111.99 zł
| EAN | 5903162124995 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | : 1000g |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Avengers Paso
111.99 zł
| EAN | 5903162124384 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Avengers |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | : 1000g |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |











