Wyświetlanie wszystkich wyników: 3Posortowane według najnowszych
satyna
Torebka na ramię Bambi Paso
| Waga | 0095 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 19 × 16 cm |
| Pojemność | 1 L |
| Materiał | satyna |
| Waga | 90 g |
| Rozmiar | 18x16x6 cm |
| Rodzaj | Torebka |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Bambi Paso
| Waga | 0.450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 29 × 39 cm |
| Pojemność | 23 L |
| Materiał | satyna |
| Waga | 540 g |
| Rozmiar | 41x29x19 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Studio Pets Paso
| Waga | 0.450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 29 × 39 cm |
| Materiał | satyna |
| Waga | 520 g |
| Rozmiar | 41x30x20 |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |


