Wyświetlanie 145–162 z 266 wynikówPosortowane według najnowszych
polyester
Torba sportowa Frozen Paso
| Waga | 0.350 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162114156 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | |
| Wymiar | 40x25x13 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Frozen Paso
| EAN | 5903162114132 |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wymiar | 41x31x15 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Frozen Paso
| EAN | 5903162114125 |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wymiar | 36x28x15 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Spider-Man Paso
| Waga | 0.550 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162122458 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 38x28x15 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Spider-Man Paso
| EAN | 5903162122250 |
|---|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 36x28x15 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Spider-Man Paso
| Waga | 0.180 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116204 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 45×34 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak Spider-Man Paso
| EAN | 5903162116181 |
|---|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 28x22x10 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Spider-Man Paso
| Waga | 0.550 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116174 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 38x28x15 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3, Klasa 4-6 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Spider-Man Paso
| Waga | 0.150 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116143 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 23x10x5 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Spider-Man Paso
| Waga | 0.050 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116136 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 38×34 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Spider-Man Paso
| EAN | 5903162116129 |
|---|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Wymiar | 42x29x16 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium NASA Paso
| Waga | 0.180 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115849 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | NASA |
| Wymiar | 45×34 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny NASA Paso
| Waga | 0.450 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115825 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | NASA |
| Wymiar | 38x29x16 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny premium NASA Paso
| Waga | 0.650 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115818 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | NASA |
| Wymiar | 38x27x15 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Gaming Paso
| Waga | 0.150 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115665 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | |
| Wymiar | 23x10x5 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Gaming Paso
| Waga | 0.050 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115641 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | |
| Wymiar | 38×34 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Gaming Paso
| EAN | 5903162115610 |
|---|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Wymiar | 34x25x14 |
| Materiał | polyester |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Gaming Paso
| Waga | 0.550 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115030 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | |
| Wymiar | 42x29x16 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |












