Wyświetlanie 235–252 z 266 wynikówPosortowane według najnowszych
polyester
Piórnik Minnie Silver BeUniq
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162109930 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Waga | 0.180 kg |
| Wymiar | 23x10x5 cm |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Portfel Minnie Silver BeUniq
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162109923 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Waga | 0.075 kg |
| Wymiar | 12×8,5×1 cm |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Minnie Silver BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162109916 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik tuba Minnie Silver BeUniq
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162109909 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Waga | 0.08 kg |
| Wymiar | 22x8x8 cm |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Minnie Silver BeUniq
| Waga | 0225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 24 × 13 cm |
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162109893 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak na kółkach Minnie Silver BeUniq
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
|---|---|
| Pojemność | 29 L |
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162109886 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Grupa wiekowa | Klasa 4-6, Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Minnie Silver BeUniq
109.99 zł
| Kolekcje | Disney: Myszka Minnie |
|---|---|
| Pojemność | 17 L |
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162108933 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Marka | BEUNIQ |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Portfel Minnie Black BeUniq
| Materiał | polyester |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Waga | 0.075 kg |
| Wymiar | 12×8,5×1 cm |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Lol Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Pojemność | |
| Materiał | polyester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Lol Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Pojemność | |
| Materiał | polyester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Unicorn Black Paso
| Pojemność | |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Marka | PASO |
| Kolekcje | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Minnie Paso
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Pojemność | |
| Materiał | polyester |
| Waga | 180 g |
| Rozmiar | 45×34 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Frozen Paso
| Waga | 0050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 05 × 34 × 38 cm |
| Pojemność | |
| Materiał | polyester |
| Waga | 50 g |
| Rozmiar | 38×34 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Start Game Paso
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 180 g |
| Rozmiar | 45×34 cm |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Minnie Black BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Materiał | polyester |
| Waga | 0.2 |
| Rozmiar | 46×37 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Lol Paso
| Pojemność | 15 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 950 g |
| Rozmiar | 36x28x15 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Lama Paso
| Pojemność | 22 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | : 600 g |
| Rozmiar | 41x30x18 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Unicorn Black Paso
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 140 g |
| Rozmiar | 23x10x6 cm |
| Marka | PASO |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |












