Wyświetlanie 145–153 z 153 wynikówPosortowane według najnowszych
polipropylen
Śniadaniówka Ballerina Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162114682 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka NASA Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115900 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | NASA |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon NASA Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115894 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | NASA |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Gaming Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115108 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Gaming Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115016 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Dinosaur Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162114866 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Zestaw śniadaniówka i bidon Paso
56.99 zł| Marka | PASO |
|---|---|
| Rodzaj | Bidon, Śniadaniówka, Zestaw |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość produktu | 12.5 |
| Szerokość produktu | 16.5 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Materiał | polipropylen, Tritan |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Zestaw śniadaniówka i bidon Paso
56.99 zł| Marka | PASO |
|---|---|
| Rodzaj | Zestaw |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość produktu | 12.5 |
| Szerokość produktu | 16.5 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Materiał | polipropylen, Tritan |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 13 × 18.5 cm |
| Pojemność | 750 ml |
| Materiał | polipropylen |
| Waga | 115 g |
| Rozmiar | 18 |
| Marka | PASO |
| Rodzaj | Śniadaniówka |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |






