Wyświetlanie 37–53 z 53 wynikówPosortowane według najnowszych
polipropylen
Śniadaniówka miętowa kwiatki Paso
| EAN | 5903162136790 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 17×10,5×5,5 |
| Waga | 120 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon miętowo-różowy Paso
| EAN | 5903162136806 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Flowers Kwiatki Paso
| EAN | 5903162136813 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 17×10,5×5,5 |
| Waga | 120 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Pudełko śniadaniowe Paso
24.99 zł| Waga | 0.205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7.5 × 15.5 × 22.5 cm |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Paso
19.99 zł| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 590316120324 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 16x12x6,5 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 650 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Unicorn Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162120621 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Unicorn Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162120614 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Unicorn Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116020 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Unicorn Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116013 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Panda Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115801 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Horse Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115399 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Unicorn Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115238 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 16x12x6,5 |
| Materiał | polipropylen |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Ballerina Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162114798 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Ballerina Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162114781 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Ballerina Paso
| Waga | 0.120 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162114682 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Wymiar | 18,5x13x6 |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 750 ml |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Zestaw śniadaniówka i bidon Paso
56.99 zł| Marka | PASO |
|---|---|
| Rodzaj | Bidon, Śniadaniówka, Zestaw |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość produktu | 12.5 |
| Szerokość produktu | 16.5 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Materiał | polipropylen, Tritan |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Zestaw śniadaniówka i bidon Paso
56.99 zł| Marka | PASO |
|---|---|
| Rodzaj | Zestaw |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość produktu | 12.5 |
| Szerokość produktu | 16.5 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Materiał | polipropylen, Tritan |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |





