Wyświetlanie 19–23 z 23 wynikówPosortowane według najnowszych
polietylen
Śniadaniówka Danger dinozaur Paso
| EAN | 5903162134680 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 17×10,5×5,5 |
| Waga | 120 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Danger dinozaur Paso
| EAN | 5903162134673 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 19x7x7 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Championship cup football piłka Paso
| EAN | 5903162139104 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 17×10,5×5,5 |
| Waga | 120 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon Championship cup football piłka Paso
| EAN | 5903162139098 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 19x7x7 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Śniadaniówka Football score piłka Paso
| EAN | 5903162134772 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polietylen, polipropylen, silikon |
| Rozmiar | 17×10,5×5,5 |
| Waga | 120 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |


