Wyświetlanie 649–666 z 1242 wynikówPosortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
BEUNIQBEUNIQ 357
PASOPASO 888
Kolekcje
BeUniqBeUniq 212
Disney: BambiDisney: Bambi 1
Disney: CarsDisney: Cars 4
Disney: FrozenDisney: Frozen 20
Disney: Myszka MinnieDisney: Myszka Minnie 88
Disney: StitchDisney: Stitch 123
L.O.L. Surprise!L.O.L. Surprise! 1
MarvelMarvel 27
Marvel: AvengersMarvel: Avengers 78
Marvel: Spider-ManMarvel: Spider-Man 90
NASANASA 40
PASOPASO 464
Studio PetsStudio Pets 7
Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska 4- Disney: Donald Duck 1
Disney: WishDisney: Wish 1
- Marvel: Deadpool 1
Marvel: SpideyMarvel: Spidey 8
SmileyWorldSmileyWorld 80
Dla kogo
- Dla chłopców 390
- Dla dziewczynek 512
poliester
Plecak szkolny premium Play Game Pad Paso
| EAN | 5903162135496 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x27x15 |
| Waga | : 650 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Play Game Pad Paso
| EAN | 5903162135397 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | 1000 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik 2-komorowy bez wyposażenia Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135663 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5×12,5×5 |
| Waga | 190 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik bez wyposażenia Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162136998 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 155 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik z wyposażeniem Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135601 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19,5x13x3,5 |
| Waga | 260 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135649 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x9x4 |
| Waga | 130 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik tuba Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135656 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 22x8x8 |
| Waga | 80 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Portfel Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135700 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 12×8,5×1 |
| Waga | 45 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135717 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 18,5x12x7 |
| Waga | 75 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Kosmetyczka Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162137223 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 23,5×15,5×9 |
| Waga | 105 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135595 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 45×34 |
| Waga | 100 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torba sportowa Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135670 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 40x25x15 |
| Waga | 340 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak na kółkach Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135632 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 48x30x20 |
| Waga | 1200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Duży plecak Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135694 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 33x26x10 |
| Waga | 320 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny 3D Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135687 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135588 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x29x16 |
| Waga | : 500 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny premium Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135625 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 38x27x15 |
| Waga | : 650 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Flying Academy Samolot Paso
| EAN | 5903162135618 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 36x28x15 |
| Waga | 1000 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |


















