Wyświetlanie 667–678 z 678 wynikówPosortowane według najnowszych
Filtruj wg ceny
Marka
BEUNIQBEUNIQ 1
PASOPASO 663
Kolekcje
BeUniqBeUniq 341
Disney: BambiDisney: Bambi 3
Disney: CarsDisney: Cars 7
Disney: FrozenDisney: Frozen 32
Disney: Myszka MinnieDisney: Myszka Minnie 168
Disney: StitchDisney: Stitch 143
L.O.L. Surprise!L.O.L. Surprise! 4
MarvelMarvel 51
Marvel: AvengersMarvel: Avengers 104
Marvel: Spider-ManMarvel: Spider-Man 102
NASANASA 54
Studio PetsStudio Pets 13
Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska 6- Disney: Donald Duck 1
Disney: WishDisney: Wish 1- Marvel: Deadpool 1
Marvel: SpideyMarvel: Spidey 8- plusz 1
SmileyWorldSmileyWorld 102
Dla kogo
- Dla chłopców 221
- Dla dziewczynek 292
PASO
Worek na obuwie premium Lama Paso
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Waga | 200 g |
| Kolekcje | PASO |
| Rozmiar | 45×34 |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak szkolny Lama Paso
| Pojemność | 22 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | : 600 g |
| Rozmiar | 41x30x18 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Lama Paso
| Pojemność | 15 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 950 g |
| Rozmiar | 36x28x15 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik 2-komorowy bez wyposażenia Ballerina Paso
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | : 250 g |
| Rozmiar | 19 |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Panda Paso
| Waga | 0.300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.5 × 12 × 19.5 cm |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 19 |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Z wyposażeniem |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Gaming Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Football Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 910 g |
| Rozmiar | 34x28x14 cm |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister szkolny Horse Paso
| Pojemność | 14 L |
|---|---|
| Materiał | polyester |
| Waga | 910 g |
| Wymiar | 34x28x14 |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Torebka na ramię Buldog Paso
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Waga | 0.08 |
| Rozmiar | 18x15x6 |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Torebka |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Tornister Football Paso
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Rozmiar | 34x28x14 |
| Kolekcje | PASO |
| Rodzaj | Tornister |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Waga | 1000 g |
| Grupa wiekowa | Klasa 1-3 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Paso
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Rozmiar | 22x8x5 |
| Rodzaj | Piórnik |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Waga | 110 g |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik Paso
| Kolekcje | PASO |
|---|---|
| Rozmiar | 22x8x5 |
| Marka | PASO |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Wyposażenie | Bez wyposażenia |
| Waga | 110 g |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
















