Promocje
Bidon Unicorn Paso
| Waga | 0.100 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162116013 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiar | 19x7x7 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Mały plecak przedszkolny 3D Striped cat Kotek Paso
| EAN | 5903162134406 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 28x22x10 |
| Waga | 200 g |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik tuba Panthera BeUniq
| Waga | 0.080 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162118963 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | BeUniq |
| Wymiar | 22x8x8 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Długopisy automatyczne 6-kolorów Disney
| Waga | 0.400 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162122014 |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Kolekcje | Disney: Frozen, Disney: Myszka Minnie, Disney: Stitch |
| Wymiar | 17,5x16x15 |
| Marka | PASO |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Piórnik tuba SMILEY BeUniq
| Waga | 0.080 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162123387 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Wymiar | 22x8x8 |
| Materiał | polyester |
| Marka | BEUNIQ |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Palm BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Materiał | poliester |
| Waga | 0.2 |
| Rozmiar | 46×37 |
| Marka | BEUNIQ |
| Rodzaj | Worek na buty |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium NASA Paso
| Waga | 0.180 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162115849 |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Kolekcje | NASA |
| Wymiar | 45×34 |
| Materiał | polyester |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Saszetka na pas Avengers Comics Marvel Paso
| EAN | 5903162132761 |
|---|---|
| Kolekcje | Marvel: Avengers |
| Marka | PASO |
| Materiał | poliester |
| Rozmiar | 27x11x7 |
| Waga | 105 g |
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Plecak młodzieżowy Minnie Green BeUniq
| Waga | 0.55 kg |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Waga | 0.55 |
| Rozmiar | 16″ 41x29x18 |
| Rodzaj | Plecak |
| Marka | BEUNIQ, PASO |
| Grupa wiekowa | Klasa 7-8 |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium SMILEY BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| EAN | 5903162123257 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Kolekcje | SmileyWorld |
| Wymiar | 46×37 |
| Materiał | polyester |
| Marka | BEUNIQ |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Worek na obuwie premium Spider-Man BeUniq
| Waga | 0.200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 37 × 46 cm |
| Kolekcje | Marvel: Spider-Man |
| Pojemność | |
| Materiał | polyester |
| EAN | 5903162110172 |
| Marka | BEUNIQ |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Bidon czarny Paso
| EAN | 5903162137308 |
|---|---|
| Kolekcje | PASO |
| Marka | PASO |
| Materiał | polipropylen |
| Rozmiar | 18,5x7x7 |
| Dla kogo | Dla chłopców, Dla dziewczynek |
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa | Według oceny producenta, produkt ten nie stwarza szczególnych zagrożeń przy prawidłowym użytkowaniu. Dlatego nie są wymagane żadne piktogramy wskazujące rodzaj zagrożenia ani wskazówki dotyczące zagrożeń lub bezpieczeństwa. Wszystkie wymogi prawne stawiane temu produktowi zostały spełnione. |
Załaduj więcej produktów
Ładowanie...