Kontakt

Paso Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Sierosław
ul. Skrajna 1
62-080 Tarnowo Podgórne

tel. +48 61 896 66 66
fax +48 61 896 66 67

NIP: 782-00-07-588
REGON: 630519510

Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

0000444926

Kapitał zakładowy 8 578 500,00

BZ WBK I O/P-ń 93 1090 1463 0000 0001 0384 9855

godziny otwarcia: 8:00-16:00

Sekretariat

Monika Król

Asystentka Zarządu

tel. 61 89-666-66

paso@paso.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży internetowej poza Polską.

Kontakt z nami

*pola wymagane

Dział handlowy

Paulina Słomska

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

tel. 61 89-666-46

kom. 606 903 718

paulina@paso.pl

województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Krzysztof Burzawa

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

tel. 61 89-666-61

kom. 662 164 309

krzysztofb@paso.pl

województwa: wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

Karolina Przywieczerska

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

tel. 61 89-666-46

kom. 784 002 686

karolinap@paso.pl

województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie, opolskie

Aldona Janowska

Manager ds. Kluczowych Klientów

tel. 61 89 666 33

kom. 734 493 821

aldona@paso.pl

Beata Majchrzak

Dział Obsługi Klienta, fakturowanie

tel. 61 89-666-32

beata@paso.pl

Paweł Świerczak

Manager ds. przetargów

tel. 61 89-666-42

kom. 602 590 865

pawels@paso.pl

Eksport

Dorota Gudalewska

Export Manager

tel. +48 61 89-666-58

dorotag@paso.pl

Księgowość

Magdalena Plackowska

Specjalista ds. Celnych i Logistyki

magda@paso.pl

Katarzyna Przychodzka

Główna Księgowa

tel. +48 61 89-666-37

ksiegowosc@paso.pl