Filtruj według

Kategorie

Wybierz

Kolekcje

Wybierz

Przedział cenowy
Od: 9 Do: 120
Wiek
more... less
Inne
more... less

Coraz więcej dzieci chętnie uczęszcza na dodatkowe zajęcia sportowe. I bardzo dobrze, ponieważ wszelka aktywność fizyczna jest niezmiernie ważna w każdym wieku! W skrupulatnym przygotowaniu do zajęć pomogą dostępne w naszej ofercie artykuły, stworzone z myślą o młodych sportowcach. 

Torby sportowe Paso- wytrzymałość i doskonała trwałość

Torby sportowe Paso wyróżniają się doskonałą jakością w konkurencyjnej cenie. Nasze torby wykonane są z dbałością o każdy szczegół, a drobiazgowe wykonanie sprawia, że mogą doskonale służyć przez długi czas! Dbamy także o to, co jest najważniejsze dla młodych użytkowników, czyli modną i ciekawą stylistykę. Dziewczynkom przypadną do gustu modele z motywami Barbie, Frozen lub z uroczymi zwierzakami, natomiast chłopcy mogą wybierać wśród klasycznych wzorów, motywów inspirowanych sportem lub też motywów zaczerpniętych z filmów Spider- man, Cars lub Star Wars. Jedno jest pewne- nasze torby oraz plecaki sportowe Paso z pewnością nie są nudne i banalne! 

Aby torba dobrze spełniała swoje zadanie, musi być pojemna i funkcjonalna. Torba sportowa powinna bez trudu pomieścić odzież na zmianę, wodę oraz śniadaniówkę, a poza tym powinna być łatwa do przenoszenia, aby nie sprawiać trudności także młodszym użytkownikom. Zdając sobie sprawę z tego, że dzieci mają zróżnicowane potrzeby, oferujemy wiele wariantów toreb oraz plecaków, które z pewnością przydadzą się nie tylko na zajęcia sportowe, ale także na przykład podczas weekendowego wypadu! 

Niezbędne worki na buty sportowe Paso

Zarówno na pozalekcyjnych zajęciach sportowych jak i na szkolnym WF-ie, niezbędnym elementem jest wytrzymały worek na buty, który pozwoli na higieniczne przechowywanie i przenoszenie butów na zmianę. Polecamy worki na buty sportowe Paso w rozmaitych wzorach i kolorach które nie tylko znakomicie pełnią swoją funkcję, ale również zapewniają modny i stylowy wygląd! 

Oprócz różnorodnych plecaków, toreb sportowych oraz worków na obuwie, w naszej ofercie znajdziesz również wygodne torebki na pas, śniadaniówki czy saszetki na drobne akcesoria.