Filtruj według

Kategorie

Wybierz

Kolekcje

Wybierz

Przedział cenowy
Od: 3 Do: 225
Wiek
more... less
Inne
more... less

Pierwszy rok w szkole to dla każdego dziecka ogromne przeżycie! Aby zredukować wiążący się z tym wydarzeniem stres, warto pozwolić pierwszoklasiście samodzielnie wybrać niezbędne wyposażenie. Ciekawe, modne wzory i piękne kolory z pewnością ułatwią przejście przez ten trudny okres! 

Modne worki i plecaki szkolne Paso

Dzieci mają różny gust oraz wymagania. Dziewczynki chętnie wybierają dziewczęce motywy w stylu Barbie lub urocze artykuły z kolekcji Studio Pets, chłopcy natomiast wolą produkty z motywami z filmów Star Wars lub Spider- Man. W naszym sklepie każde dziecko, niezależnie od indywidualnych upodobań, może znaleźć odpowiednie propozycje dla siebie!

Absolutną podstawą szkolnego wyposażenia jest, rzecz jasna, plecak. W nim można wygodnie zmieścić wszystkie potrzebne w szkole artykuły- podręczniki, zeszyty, piórnik oraz wiele innych przedmiotów. Szczególnie polecamy wygodne plecaki na kółkach do szkoły które pozwolą zadbać o zdrowie kręgosłupa dziecka, niwelując konieczność noszenia znacznego obciążenia na plecach.

Kolejnym niezwykle istotny elementem są worki na buty oraz na strój gimnastyczny, pozwalające na bezpieczne przechowywanie obuwia oraz odzieży w szkolnej szatni. Czy worek na buty może być stylowym elementem szkolnego wyposażenia? Nasza oferta udowadnia, że jak najbardziej! Oferujemy ogromny wybór ciekawych wzorów oraz motywów dopasowanych do dziecięcych wymagań.

Paso - gwarancja właściwego wyboru

Worki i plecaki szkolne Paso to produkty gwarantujące doskonałą jakość, nienaganne wykonanie i nowoczesny, atrakcyjny dla dzieci design. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne w szkole-stylowe piórniki, śniadaniówki, worki na buty, torebki na ramię, wygodne plecaki na kółkach do szkoły i nie tylko. Wiele lat doświadczenia w branży artykułów szkolnych pozwala nam doskonale spełniać oczekiwania naszych najmłodszych klientów, a także nieomylnie wyczuwać nadchodzące, najnowsze trendy. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko, niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie u nas artykuły spełniające jego oczekiwania!