Piórnik brokatowy z długopisem Barbie

Kolekcja: Barbie

Opis

Piórnik brokatowy z długopisem Barbie

Ten zestaw skutecznie przyciąga wzrok i nie pozwala przejść obok obojętnie! Piórnik brokatowy z długopisem Barbie wyróżnia się żywym, różowym kolorem oraz dziewczęcą stylistyką. To zestaw dla dziewczynki która lubi zwracać na siebie uwagę i chętnie wybiera żywe, nasycone kolory. Długopis jest dodatkowo ozdobiony różowym pomponem oraz dekoracyjną końcówką ze stylowym motywem. Całość zapakowana w estetyczne pudełko

Niezbędny zestaw szkolny w niebanalnym stylu

Żywy, nasycony kolor, puszysty różowy pomponik oraz motyw Barbie idealnie trafiają w gust kilkuletnich dziewczynek. W wygodnym, niewielkim piórniku łatwo zmieszczą się podstawowe akcesoria niezbędne podczas zajęć w przedszkolu lub na lekcjach w pierwszych klasach.

W firmowym sklepie Paso zapewniamy szeroki wybór artykułów szkolnych o ciekawej, zgodnej z dziecięcymi wymaganiami stylistyce. Znajdziesz u nas wszelkie drobne akcesoria piśmiennicze oraz plastyczne, a także piórniki, torby, plecaki i znacznie więcej! W naszym sklepie możesz przygotować kompletną wyprawkę do przedszkola lub do szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Cechy

Rozmiar:
21x8x5
Materiał:
brokatowe PVC
BAU-3265
44,99
Nowość

Zobacz także

Inne produkty, które mogą Ci się podobać.