Walizka średnia Tukan

Opis

Walizka średnia tukan

Szykujesz się do wakacyjnego wyjazdu, a może planujesz weekendowy wypad? W obu przypadkach niezastąpiona będzie wytrzymała walizka w której pomieścisz niezbędne ubrania oraz wszelkie potrzebne przybory. Walizka średnia tukan świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wyjazdy, gwarantując doskonałą wytrzymałość oraz dużą pojemność.

Wyjątkowa wygoda dzięki walizce na kółkach

Nikt nie lubi dźwigać dużych ciężarów. Co więcej, stanowią one potężne obciążenie dla kręgosłupa i stwarzają ryzyko niebezpiecznego urazu! Bezpieczną i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnej torby podróżnej jest walizka średnia tukan, która dzięki czterem obrotowym kółkom prowadzi się wyjątkowo komfortowo. 

Oferowana przez nas walizka średnia tukan jest wykonana z solidnego, odpornego na zarysowania materiału ABS. Walizka składa się z dwóch części- po jednej stronie znajduje się pojemna komora na zamek, zawierająca dodatkowe praktyczne kieszonki, druga strona jest otwarta i zabezpieczona pasami spinającymi, co pozwala na łatwe spakowanie ubrań oraz przedmiotów o większych rozmiarach. 

Cechy

Waga:
3,7 kg / 63 l
Rozmiar:
58x40x27
Materiał:
Poliwęglan + ABS
19-2001P
229,99
Nowość

Zobacz także

Inne produkty, które mogą Ci się podobać.