Filtruj według

Kategorie

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 6 Do: 160
Wiek
more... less
Inne
more... less

Kolekcja Studio Pets

Akcesoria do szkoły wcale nie muszą, a wręcz nie powinny być nudne! Bogactwo ciepłych kolorów i atrakcyjne motywy zachęcają dziecko do pobytu w szkole i sprawiają, że każda lekcja staje się ciekawszym przeżyciem! Zadbaj o to, aby maluch chętniej chodził do szkoły, wybierając atrakcyjne produkty z kolekcji Studio Pets.

Akcesoria dla każdego miłośnika zwierząt

Niezwykle bogaty asortyment naszego sklepu pozwala dziecku wybrać wszelkie niezbędne przybory do szkoły o ciekawej, atrakcyjnej dla niego stylistyce. Przyjemne dla oka, pastelowe kolory bez wątpienia spodobają się zarówno dziewczynkom z przedszkola oraz z klas 1-3, jak i modnym nastolatkom! W naszej ofercie nie brakuje także produktów utrzymanych w typowo „męskiej” kolorystyce, która przypadnie do gustu chłopcom w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Studio Pets artykuły szkolne to kompletna oferta dla każdego ucznia, który kocha zwierzęta i nie wstydzi się tego okazywać. Oferujemy piórniki szkolne Studio Pets, torby szkolne Studio Pets, a także pełną gamę przyborów takich jak bloki rysunkowe, zeszyty, akcesoria do pisania, zestawy śniadaniowe i znacznie więcej. Dzięki naszej ofercie, możesz skrupulatnie przygotować swoje dziecko do szkoły i nie tylko! 

Przybory plastyczne dla małych artystów

Duży wybór akcesoriów plastycznych zadowoli nie tylko szkolne dzieci, ale także młodocianych artystów, którzy chętnie sięgają po kredki, ołówki czy farby w celu tworzenia swoich pierwszych, małych dzieł artystycznych. W naszym sklepie oferujemy ołówki, kredki ołówkowe, farby plakatowe, farby akwarelowe, bloki rysunkowe oraz inne przybory plastyczne z atrakcyjnej kolekcji Studio Pets, które pozwolą Twojemu dziecko tworzyć kreatywne prace w domu!

Modna kolekcja Studio Pets 

Studio Pets to wyjątkowa kolekcja przyborów szkolnych, która zyskała niebywałą popularność wśród dzieci, a szczególnie dziewczynek w różnym wieku! Urocze szczeniaki oraz kocięta stały się wiernymi towarzyszami tysięcy maluchów podczas pobytu w przedszkolu lub w szkole. Studio Pets artykuły szkolne to produkty które nie tylko zachwycają ciekawą stylistyką, ale dzięki nienagannemu, solidnemu wykonaniu, gwarantują też długotrwałą wytrzymałość!