Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 179 Do: 179
Wiek
more... less

Noszenie ciężkich bagaży to żadna przyjemność! Co więcej, duże ciężary negatywnie wpływają na kondycję kręgosłupa, a nawet mogą prowadzić do niebezpiecznej kontuzji. Dlatego zamiast dźwigać ciężkie torby, lepiej zainwestować w wygodną i praktyczną walizkę na kółkach. 

Walizki na kółkach, czy bezpieczny i zdrowy sposób na przenoszenie bagaży

Podczas podróży, przenoszenie bagaży staje się przykrą koniecznością. Na szczęście, dzięki wygodnej walizce na kółkach nawet duże ciężary można przenosić bez większego wysiłku. Aby walizka dobrze spełniała swoją rolę, powinna być lekka, ale zarazem wykonana z wytrzymałego i odpornego na zarysowania materiału. W naszej ofercie proponujemy duży wybór walizek z lekkiego i trwałego tworzywa ABS, które zapewnia długotrwałą wytrzymałość. Dzięki temu, walizka może służyć podczas licznych podróży nawet przez wiele lat! 

Walizka mała czy duża?

W naszym sklepie oferujemy walizki w kilku rozmiarach- małe, średnie oraz duże. Walizka mała na kółkach sprawdzi się najlepiej w przypadku niewielkiej ilości bagażu, np. na weekendowy wyjazd. Dzięki niewielkim rozmiarom, łatwo mieści się w samochodzie lub w pojazdach komunikacji publicznej. Średnia walizka ma większą pojemność, co z pewnością przyda się podczas dłuższych wypadów. Na dłuższe podróże, najlepszym wyborem będzie walizka duża na kółkach, która co prawda jest nieco ciężka, ale bez trudu pomieści dużą ilość bagażu. Nasze walizki wyposażone są w liczne przegrody, wygodną rączkę oraz bezpieczny, szyfrowy zamek

Modna walizka dla każdego

Proponujemy szeroki wybór wygodnych walizek na kółkach, które oprócz funkcjonalnej budowy, oferują także stylowy i nowoczesny wygląd! W naszej ofercie można znaleźć klasyczne modele walizek o jednolitej kolorystyce- np. szare, czarne, srebrne, granatowe. Oferujemy również oryginalne, przyciągające wzrok walizki z wyrazistymi kolorami oraz modnymi motywami, np. flamingów lub tukanów. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednią walizkę dla siebie!