Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 10 Do: 28
Wiek
more... less

Już kilkuletnie dziewczynki często starają się naśladować dorosłe kobiety- nakładają na twarz makijaż, godzinami stroją się przed lustrem, zakładają wysokie obcasy, które podkradły swojej mamie. Jednym z najbardziej pożądanych przez każdą młodą damę akcesoriów, jest stylowa i praktyczna kosmetyczka. Jaką kosmetyczkę wybrać dla dziewczynki?

Modne kosmetyczki dla dziewczynek 10 lat

Dzieci w wieku szkolnym doskonale wiedzą, co jest na topie, a co już dawno wyszło z mody. Aktualne trendy to bardzo ważna kwestia dla większości dziewczynek, którym zależy na tym, aby dobrze wypaść na tle swoich koleżanek oraz szkolnych rówieśników. Kosmetyczki dla dziewczynek 10 lat muszą więc wyglądać stylowo i modnie, a przy tym łatwo pomieścić wszystkie podstawowe kosmetyki takie jak pomadka, tusz do rzęs czy korektor do zakrywania drobnych niedoskonałości.

Jaką kosmetyczkę najlepiej wybrać dla młodej damy? Warto postanowić na klasyczny, ponadczasowy motyw, np. subtelne, geometryczne linie. Świetną propozycję stanowią kosmetyczki w kropki, które regularnie wracają do mody. Niezwykle modne są także motywy etniczne oraz roślinne, takie jak kwiaty lub tropikalne liście. 

Kosmetyczki w naszym sklepie

Oferujemy duży wybór kosmetyczek dla każdej dziewczynki, która chce wyglądać modnie i stylowo. Proponujemy modele z popularnymi motywami, takimi jak słodkie zwierzaki, liście palmowe, kwiaty, geometryczne wzory, ptaki, a także wiele innych.  Nasze produkty są lekkie i niewielkie, dzięki czemu łatwo zmieszczą się w szkolnym plecaku lub walizce podróżnej. Wygodna, podłużna forma i pojemna komora pozwalają pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria dla stylowej dziewczynki. W naszej ofercie dostępne są wygodne kosmetyczki  w kropki, serduszka i nie tylko!  Proponujemy kosmetyczki o różnej kolorystyce, zarówno w stonowanych, jak i wyrazistych barwach, z elementami klasycznej czerni, szarości czy modnego pudrowego różu. W naszym sklepie każda dziewczynka może znaleźć idealną kosmetyczkę dla siebie i poczuć się jak prawdziwa, młoda dama.