Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 11 Do: 37
Wiek
more... less

Pudełka śniadaniowe dla dzieci - praktyczne rozwiązanie nie tylko do szkoły

Śniadaniówki z oferty są w stanie zmieścić nawet 750 ml - idealnie sprawdzają się do przechowywania kanapek, owoców lub słodyczy. Szczelne zamknięcia gwarantują, że pudełka śniadaniowe dla dzieci chronią jedzenie przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi. Śniadaniówki wykonane są z lekkiego plastiku, który nie stanowi zagrożenia dla zdrowia maluchów - posiadają specjalny certyfikat jakości i ssą wolne od BPA. Produkty są odpowiednio twarde, po to by chronić posiłki przed zgnieceniem i jednocześnie być odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Pudełka śniadaniowe z powodzeniem można myć w zmywarce.

Sprawdź śniadaniówki ze wzorem Barbie, zwierząt, piłki nożnej i nie tylko

W trosce o zróżnicowane upodobania użytkowników przygotowaliśmy szeroki wybór motywów i kolorów pudełek. W ofercie dostępne są śniadaniówki ze wzorem Barbie, które spodobają się w szczególności dziewczynkom, a także motywy piłki nożnej dedykowane chłopcom. Nie brakuje również uniwersalnych grafik ze zwierzętami i śniadaniówek przygotowanych w wyrazistych kolorach. Pojemniki nie tracą swojego pierwotnego wyglądu, poddając się nawet najbardziej intensywnemu myciu w zmywarce. Śniadaniówki kupować można w zestawie z bidonami wykonanymi według tego samego wzoru. 

Pojemne bidony i pudełka śniadaniowe dla dzieci

Ze względu na swoją dużą pojemność, lekkość i praktyczne zamknięcia śniadaniówki mogą być wykorzystywane nie tylko w szkole, lecz także na wycieczkach, czy placach zabaw. W trosce o pełne wyposażenie maluchów pudełka śniadaniowe dla dzieci sprzedawane są również w zestawie z pasującymi do nich bidonami. Pojemniki na napoje posiadają solidne zamknięcia, a poszczególne modele wyposażone są w praktyczne paski do zawieszenia na szyi. Bidony o pojemności 500 ml mogą być wypełniane napojami lub smoothie o temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C. Podobnie jak śniadaniówki, bidony wolne są od toksycznych substancji i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dzieci.