Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 19 Do: 87
Wiek
more... less
Inne
more... less

W każdej szkolnej wyprawce muszą znaleźć się takie artykuły jak ołówki, długopisy oraz inne niezbędne akcesoria do pisania. Najlepiej, żeby były atrakcyjne wizualnie- dzięki temu, dziecko chętniej będzie z nich korzystało i z uśmiechem będzie uczęszczało na lekcje w szkole. 

Niezbędne artykuły piśmiennicze dla dziecka

Już od pierwszej klasy dzieci rozpoczynają trudną naukę pisania. Aby to ogromne wyzwanie stało się przyjemnością, warto rozważyć zakup artykułów piśmienniczych, które będą dla dziecka atrakcyjne i ciekawe.  Przykładowo, dla dziewczynki mogą to być ołówki i długopisy Barbie, a dla chłopca artykuły z motywem piłki nożnej. 

W naszym sklepie dziecko znajdzie wszystko, co będzie potrzebne do pisania- duży wybór długopisów oraz ołówków w różnych kolorach i stylach, a także wygodne zestawy z notatnikiem, ołówkiem, temperówką, linijką i gumką. Oferujemy artykuły do pisania Barbie, wysokiej jakości produkty marki Maui and Sons, a także stylowe artykuły z kolekcji Studio Pets, idealne dla młodych miłośniczek zwierząt.

Artykuły piśmiennicze Barbie i nie tylko

Motyw popularnej, przypominającej modelkę lalki znów wraca do mody! Barbie stanowi wzór oraz inspirację dla kolejnych pokoleń, a przedmioty z jej wizerunkiem cieszą się niesłabnącą popularnością. W naszej ofercie proponujemy ołówki z gumką, długopisy, a także długopisy automatyczne z motywem Barbie. Wśród licznych produktów, każda miłośniczka tej klasycznej lalki może znaleźć coś dla siebie!

Artykuły do pisania Barbie to tylko część asortymentu, który oferujemy. W naszym sklepie dostępny jest także duży wybór produktów z motywami słodkich zwierzątek, które są wręcz uwielbiane przez dziewczynki! Urocze szczeniaki i kocięta sprawiają, że pobyt w szkole jest zdecydowanie przyjemniejszy, a lekcje mijają szybciej!

W naszym sklepie nie brakuje również artykułów piśmienniczych dla chłopców. Proponujemy ołówki oraz długopisy z kolekcji Paso Football, które spodobają się każdemu młodemu amatorowi piłki nożnej, a także uniwersalne artykuły marki Maui and Sons w kilku kolorach i wzorach.