Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 7 Do: 27
Wiek
more... less
Inne
more... less

Portfel powinien znaleźć się w tornistrze każdego dziecka w wieku szkolnym. Portfele dziecięce pozwolą bowiem przechować legitymację oraz niewielką gotówkę przeznaczoną na szkolne składki lub też drobne wydatki dziecka. 

Portfele dziecięce - bogata oferta wzorów 

W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju portfele dziecięce. Różnorodność form i wzornictwa pozwala dobrać produkt adekwatnie do upodobań dziecka. Można wybierać spośród motywów znanych z różnego rodzaju bajek i filmów, jak na przykład z Krainy Lodu czy też Star Wars. W naszej ofercie znaleźć można też małe portfele dla dzieci z ciekawymi grafikami, na przykład z kaktusami, sercami, kropkami, kolorowymi kwiatami, papugami, ananasami, psami i kotami. W naszym sklepie znajdą też coś dla siebie fanki lalek Barbie oraz miłośnicy sportu. Większość naszych portfeli można dobrać adekwatnie do wyglądu tornistrów również zakupionych w naszym sklepie. 

Portfele dziecięce - funkcjonalność 

Małe portfele dla dzieci jakie można nabyć na naszej stronie internetowej, mają osobne przegródki zamykane na zamek na monety oraz osobne, podłużne kieszenie przeznaczone na banknoty. Portfele dziecięce są również wyposażone w dodatkowe kieszonki, w których można przechowywać wszelkiego rodzaju informacje oraz dokumenty. W większości przypadków portfele są zapinane na rzep, co oczywiście jest rozwiązaniem w pełni bezpiecznym. Poziom bezpieczeństwa w przypadku nieco młodszych dzieci podnosi także wszyty bezpośrednio do portfela sznurek, który umożliwia powieszenie go na szyi. Dzięki temu ryzyko zgubienia przez dziecko tego przedmiotu maleje niemal do zera. 

Portfele dziecięce - przeznaczenie 

Portfele dziecięce dostępne w naszym sklepie internetowym mogą być wykorzystywane zarówno przez młodsze dzieci uczęszczające do pierwszych klas szkoły podstawowej jak i przez dzieci starsze. Bogata oferta produktowa sprawia, że każde dziecko może znaleźć produkt, który będzie zgodny z jego oczekiwaniami pod względem wizualnym. Małe portfele dla dzieci mogą być świetną formą prezentu zarówno dla Twojego dziecka jak i dla jego kolegi lub koleżanki na przykład z okazji urodzin.